Likwidacja cellulitu w kilku prostych krokach

Zobacz, jak działają najskuteczniejsze zabiegi na cellulit. Dzięki nim uporasz się z pomarańczową skórką raz na zawsze! Ponadto – poza zniwelowaniem cellulitu na udach, pupie oraz brzuchu – poprawisz sprężystość skóry, która w mgnieniu oka stanie się perfekcyjnie delikatna!

Likwidacja cellulitu – popularne zabiegi antycellulitowe

Zabiegi redukujące cellulit dostępne są w wielu salonach kosmetycznych oraz klinikach medycyny estetycznej. Do najpopularniejszych należą:

1. Mezoterapia – jest jedną z najplogoopularniejszych metod walki ze starzeniem się skóry, wiotkością, jednak także cellulitem. Polega ona na ostrzykiwaniu określonych partii ciała specjalnym środkiem. W wypadku cellulitu może być to m.in. rutyna i nostrzyk. Celem mezoterapii jest poprawa krążenia, lecz również wspieranie spalania tłuszczu, dzięki zawartości np. kofeiny.
2. Karboksyterapia – polega na ostrzykiwaniu skóry dwutlenkiem węgla w celu zmniejszenia komórek tłuszczowych i poddania procesowi metabolizmu. Karboksyterapia pozwala ujędrnić skórę i zminimalizować cellulit. Stosowana jest na rozmaite partie ciała, w tym także na twarz.
3. Endermologia – ten zabieg cieszy się dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie. Jest bardzo skuteczny i pozwala nie tylko na redukcję cellulitu, ale także zmniejszenie obwodu np. ud.
Drenaż limfatyczny – ujędrnia skórę i przywraca jej sprężystość. Efektywnie konkuruje także z cellulitem. Drenaż wspomaga przepływ chłonki, oraz dodatkowo eliminuje obrzęki i uczucie ciężkości nóg.
4. Ultradźwięki – są popularnym zabiegiem i nie wymagają nakłuwania skóry. Zabieg polega na wysyłaniu ultradźwięków na skórę objętą cellulitem. Ich zadaniem jest eliminowanie tkanki tłuszczowej, którą organizm łatwo i bardzo może zmetabolizować.

Zabiegi antycellulitowe, które wykonasz w domu

Zabiegi na cellulit zrobisz nie tylko w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub klinice medycyny estetycznej, ale także w domu. Domowe sposoby są skuteczne, kiedy zareagujesz szybko i zintegrujesz je wraz z odpowiednią dietą i sprawnością ruchową. Najpopularniejszym zabiegiem antycellulitowym, który wykonasz w domu, jest rolowanie cellulitu przy pomocy masażera. Dobry rezultat uzyskasz także dzięki stosowaniu kremów nawilżających i ujędrniających, w związku z tym warto zainwestować w naturalny krem na cellulit. Niektóre kremy antycellulitowe gwarantują uczucie rozgrzewania skóry podczas masowania. W ten sposób, pod wpływem ciepła, komórki tłuszczowe szybko będą mogły się zmetabolizować.

Depilacja laserowa Vectus – efektywna metoda na niepożądane owłosienie

Skuteczna depilacja laserowa, to tylko depilacja z laserem Vectus. Skuteczność lasera Vectus jest efektem wieloletnich badań i doświadczeń, które pozwalały na stworzenie najskuteczniejszego lasera diodowego na świecie. Bez wątpienia laser ten jest zdecydowanie skuteczniejszy, niż inne tego rodzaju urządzenia dostępne na rynku.

Jakie zalety ma depilacja laserowa Vectus?

1. depilacja laserowa Vectus jest bezbolesna,
2. depilacja laserowa Vectus jest bardzo bezpieczna, nie ma możliwości poparzenia skóry pacjenta,
3. zabiegi depilacji laserowej Vectus są krótsze (trwają jedynie kilka minut),
4. zabieg depilacji laserowej Vectus, wystarczy ponowić minimum trzy razy, by trwale usunąć owłosienie.

Podsumowując, mamy mnóstwo możliwości, by raz na zawsze pozbyć się cellulitu. Istotne jest jednak kompleksowe dbanie o nasze ciało, więc również do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, warto włączyć ćwiczenia fizyczne, jak również właściwą dietę. Jeśli nie wiemy, jaki zabieg będzie dla nas najlepszy, to warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże nam wybrać zabieg, który w naszym przypadku przyniesie najlepsze rezultaty.

Likwidacja cellulitu w kilku prostych krokach
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 26 = 27